Sektörde eski ama Frekans olarak yeni olan biz; işinde dürüst, disiplinli ve samimi bir ekip olarak yola çıktık. Bu yolda profesyonel olarak ünlü isimlere reklam dublaj menajerliği hizmeti vermekteyiz. Dublajda usta isimlerle çalışmanın yanı sıra, merak edilen ve sıkça sorulan ünlü oyuncuların seslerini sektöre kazandırmayı hedefledik.

Markaya doğru sesi önererek, sanatçıya ise tam anlamıyla bir ses menajerliği hizmeti vererek farkımızı ortaya koyuyoruz. Vizyonumuz ise butik bir dublaj ajansı olarak sanatçıya ve müşteriye kaliteli hizmet vermektir.

Ali ersan duru, alperen duymaz, arif pişkin, ayse tunaboylu, aziz caner inan, Behzat uygur, berk yaygın, berkay ateş, binnur şerbetçioğlu, bora akkas, ali sunal, beran kotan, burak deniz, burak sergen, bora aksu, burak tamdoğan, can sipahi, cavit çetin güner, cihan ercan, cihat tamer, cüneyt , sayıl, devrim özder akın, emir çubukçu, engin öztürk, erdinç gülener, erkan öğeç, fatih al, fırat altunmeşe, Furkan andıç, Gökhan türkmen, haki biçici, inanç konukçu, iştar gökseven, kerem akçaba, kerem kanik, Kubilay aka, metin akpınar, murat aygen, osman akça, özgür çevik, engin Akyürek, tolga Sarıtaş, aras bulut iynemli, reha Özcan, ruhi sarı, selçuk yöntem, serhat parıl, sertan erkaçan, tansu biçer, tolga güleç, turgay tanülkü, binnur kaya, meltem cumbul, zerrin Tekindor, didem inselel, ipek bilgin, duygu sarışın, selin yeninci, ebru özkan, ece yaşar, emel çölgeçen, esra kızıldoğan, farah zeynep abdullah, hare sürel, ipek Karapınar, kalben, lale mansur, melisa aslı pamuk, meriç aral, naz çağla ırmak, nihal koldaş, nihan aslı elmas, özge özberk, özlem tokaslan, sema Şahingöz, tülin özen, toprak sağlam, ülkü duru